Znajdź studia dla siebie dzięki naszemu rankingowi uczelni wyższych 2006 - 2013!
Jesteś tu: strona główna > ranking szkół > Politechnika Gdańska > Elektronika i telekomunikacja


Kierunek: Elektronika i telekomunikacja (Politechnika Gdańska)


Ocena: 9.33/10


Typ studiów Tryb Cena Czas trwania
inżynier Dzienne 0 3,5
Zaocznebd3,5
uzup mgr Dzienne 0 1,5


Opis:

Szczegóły na stronie uczelni.

Zgłoś błąd ! - jeżeli któreś z podanych danych nie zgadzają się ze stanem faktycznym, prosimy o zgłaszanie tego tutaj.

Komentarze: (6)


Komentarz

Pseudonim

Mam sporo zastrzeżeń do programu studiów elektroniki. W wielkim skrócie - za dużo teorii, za mało praktyki. Za mało jest też czystej elektroniki, a za dużo rzeczy co najwyżej pokrewnych. Jak już czysta elektronika jest, to skupia się na (trudnej i nudnej) analizie układów, a niewiele czasu i uwagi poświęca się (ważniejszemu i ciekawszemu) projektowaniu. Przydałoby się też więcej typowo konstruktorskich projektów. Świeżemu absolwentowi niestety daleko do inżyniera z prawdziwego zdarzenia (ale to kwestia kilku lat pracy w zawodzie). Na luźniejszych semestrach dobrze jest się douczać praktyki we własnym zakresie. Z plusów kierunku mogę powiedzieć, że w Trójmieście studenci i absolwenci ETI uchodzą za swego rodzaju elitę. Z pracą raczej nie ma problemu, pod warunkiem, że wiemy jak szukać (nie ma ogłoszeń w prasie, czy serwisach internetowych). Ja dostałem pracę na krótko przed obroną pracy magisterskiej. W firmie, w której wcześniej robiłem praktykę zawodową.
Qwerty123
Najbardziej prestiżowy kierunek na PG, wraz z informatyką. Skończysz ETI a życie będzie piękne. Uczyć się trzeba niestety ;)
jarzabek
Ktos
Super, polecam
Kamil
1
1
:)
lukash


Copyright © 2006-2013 by topstudia.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

katalog szkół wyższych, szkoły wyższe, ranking szkół wyższych, uczelnie wyższe, gdzie na studia, jakie studia , studia, wyższa, wyższe, politechnika, uniwerstytet, akademia, rankingi, student, oceń szkołę, szkoła, szkoły, szkołę, jaka szkoła, kierunek, kierunki, jaki kierunek, co po szkole, gdzie na studia, najlepszy kierunek, czesne, magister, licencjat, inżynier, ile za studia, cena studiów, porównanie szkół, porównanie uczelini, porównanie kierunków
Drims | Telewizja cyfrowa i satelitarna | Najlepsze kilkusekundówki w Sieci - SnapLoops.com!