Znajdź studia dla siebie dzięki naszemu rankingowi uczelni wyszych 2006 - 2013!


Kierunek: Socjologia (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej)


Ocena: 8.5/10


Typ studiw Tryb Cena Czas trwania
licencjat Dzienne 6190 3
Zaoczne56203
uzp mgr Dzienne 5200 2
Zaoczne47852


Opis:

W rankingach najpopularniejszych w Polsce kierunkw studiw socjologia corocznie zajmuje wysok pozycj. Skd ta popularno? Socjologia to obserwacja i badanie zasad ycia spoecznego, a to przynosi tak podan wiedz o czowieku – o jego zachowaniach, reakcjach, obyczajowoci. Obserwacja socjologiczna to rwnie analiza zmian kulturowych, politycznych i gospodarczych. Socjologia to poszukiwanie (czsto gboko ukrytych) mechanizmw powstawania i funkcjonowania zjawisk spoecznych, a wyobrania i kompetencja socjologiczna to narzdzia, ktre umoliwiaj skuteczne rozwizywanie problemw spoecznych, zapobieganie konfliktom czy organizowanie pracy zespow ludzi.

Zgoś bd ! - jeeli ktre z podanych danych nie zgadzaj si ze stanem faktycznym, prosimy o zgaszanie tego tutaj.

Komentarze: (4)


Komentarz

Pseudonim

na moim roku jest nie wiele osb, dlatego w pazdzierniku miaam watpliwoci czy to by oby napewno dobry wybr... Teraz wiem, e dziki nie tak licznej grupie mam bezposredni kontakt z wykadowc, mog swobodnie dyskutowa na wiczeniach i z kadym dniem poznaje coraz bardziej ludzi z mojej grupy ;)
kasmina
Ciekawy cho bardzo ciki kierunek. Jednak mam nadzieje, ze przyszlosciowy:)
Elo
wietny!
Kub
Teraz wybraabym psychologi, socjologia jest o wszystkim i niczym.
te


Copyright © 2006-2013 by topstudia.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

katalog szkół wyższych, szkoły wyższe, ranking szkół wyższych, uczelnie wyższe, gdzie na studia, jakie studia , studia, wyższa, wyższe, politechnika, uniwerstytet, akademia, rankingi, student, oceń szkołę, szkoła, szkoły, szkołę, jaka szkoła, kierunek, kierunki, jaki kierunek, co po szkole, gdzie na studia, najlepszy kierunek, czesne, magister, licencjat, inżynier, ile za studia, cena studiów, porównanie szkół, porównanie uczelini, porównanie kierunków
Drims | Telewizja cyfrowa i satelitarna | Najlepsze kilkusekundówki w Sieci - SnapLoops.com!