Znajdź studia dla siebie dzięki naszemu rankingowi uczelni wyższych 2006 - 2013!


Kierunek: Mechatronika (Wojskowa Akademia Techniczna)


Ocena: 9.44/10


Typ studiów Tryb Cena Czas trwania
brak danych Dzienne bd bd
Wieczorowebdbd
Zaocznebdbd


Opis:

Dokładne informacje o kierunku na stronie szkoły.

Zgłoś błąd ! - jeżeli któreś z podanych danych nie zgadzają się ze stanem faktycznym, prosimy o zgłaszanie tego tutaj.

Komentarze: (18)


Komentarz

Pseudonim

WAT jako jedna z 3-ech polskich uczelni technicznych oferuje kształcenie w kierunku mechatronika, gdzie inne uczelnie tylko oferują taką specjalizacje. Wybrałem WAT ponieważ zależało mi aby zostać specjalistą praktykiem a nie teoretykiem. Już na pierwszym roku w praktyce przeprowadzałem doświadczenia laboratoryjne na maszynach wytrzymałościowych (zrywarki, zgniatarki) każdy z mojej grupy szkoleniowej musiał obsługiwać mostek tensometryczny podczas badań uginania belki, próby hartowności, utwardzanie stopów aluminium, pomiary kół zębatych, mikroskopowe badania metalograficzne, praktyczna obsługa oscyloskopu i wiele innych o których niejeden student I-szego roku zapewne co najwyżej widział na obrazku lub słyszał od wykładowcy. Właśnie taki sposób kształcenia sprawił że nie zamieniłbym teraz tej uczelni na żadną inną ;)
Bongo
Rządzimy!!:)
Bocian
niby trafiłem na ten kierunek przypadkowo, ale wielce przypadł mi do gustu - jeśli ktoś z jednej strony czuje się informatykiem, a z drugiej ma poczucie, iż nie pasuje do tej grupy - mechatronika to jest to!
Kazimierz Uromski
Lotnictwo rulez:)))
ami
ISM jest the best
Radio
Najlepiej wyposażony kierunek w POLSCE, świetne perspektywy i doskonałą kadra...
Krogoth
polecam lotnictwo- przyszlosciowy kierunek i dobra kadra. tylko panie w dziekanacie jakies niemile:>
aajka
Jest zaj*****y :P
Bobo
Ciekawy, perspektywiczny. :D
ozon
cool
Lukas


Copyright © 2006-2013 by topstudia.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

katalog szkół wyższych, szkoły wyższe, ranking szkół wyższych, uczelnie wyższe, gdzie na studia, jakie studia , studia, wyższa, wyższe, politechnika, uniwerstytet, akademia, rankingi, student, oceń szkołę, szkoła, szkoły, szkołę, jaka szkoła, kierunek, kierunki, jaki kierunek, co po szkole, gdzie na studia, najlepszy kierunek, czesne, magister, licencjat, inżynier, ile za studia, cena studiów, porównanie szkół, porównanie uczelini, porównanie kierunków
Drims | Telewizja cyfrowa i satelitarna | Najlepsze kilkusekundówki w Sieci - SnapLoops.com!