Znajdź studia dla siebie dzięki naszemu rankingowi uczelni wyższych 2006 - 2013!
topstudia.pl/news'y | Dziś jest: 19.04.2018 | Niezależny ranking uczelni wyższych


News'y :


Staż w FIT Specialist Recruitment


FIT Specialist Recruitment to nowoczesna firma doradztwa personalnego istniejąca na polskim rynku od 2009 roku, świadcząca usługi w zakresie doradztwa HR oraz rekrutacji specjalistycznej. W związku z dużą ilością projektów rekrutacyjnych oraz stałym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na miesięczny bezpłatny staż z możliwością pozostania na stałe w zespole na stanowisku:

Researcher

Lubisz rozmawiać przez telefon?
Interesuje Cię rekrutacja i szeroko rozumiany HR?
Chcesz pracować z profesjonalistami i wykorzystywać w swojej pracy znajomość języka angielskiego?
Nie boisz się pracy z nadgryzionym jabłuszkiem?
Jesteś energiczny i przebojowy?

Dołącz do naszego zespołu!!!

Do 3 czerwca na adres j.kuk@fitrecruitment.pl prześlij cv oraz list motywacyjny, w którym przekonasz nas, że to właśnie Ciebie szukamy. W temacie proszę zaznaczyć numer referencyjny JK/staż/05/2012.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
[30-05-2012]

Autor: Kamil Osiński


Ruszają targi Online Expo "Education & Career"


– Rozpoczyna się druga edycja międzynarodowych targów Online Expo "Education & Career". W ciągu najbliższych 10 dni Wystawcy m.in. szkoły, uczelnie, firmy szkoleniowe oraz portale branżowe zaprezentują swoje stoiska w specjalnych pawilonach tematycznych.

Targi Education & Career organizujemy w Polsce już po raz drugi. W pierwszej ubiegłorocznej edycji edycji wzięło uczestniczyło 222 Wystawców w tym 79 z Polski. Odwiedziło je ponad 641 tys. internautów, w tym 363 tys. z Polski.

Targi prezentują najbardziej aktualne oferty pracy pracodawców, którzy prowadzą rekrutację lub organizują praktyki i staże, oferty agencji doradztwa personalnego, oferty placówek szkoleniowych dla dzieci i młodzieży - prywatnych szkół a także oferty uczelni wyższych i podyplomowych.
Targi skierowane są do osób poszukujących pracy, pragnących rozwijać swoją karierą zawodową oraz osób zainteresowanych szeroko rozumianą edukacją, pragnących zdobywać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności.

Zapraszamy na stronę targów: www.onlineexpo.com.

[11-02-2010]

Autor: Kamil Osiński


Rekrutacja na Wojskowej Akademii Technicznej w 2009/2010 roku

Blisko 9 tysięcy studentów rozpoczęło nowy rok akademicki w Wojskowej Akademii Technicznej. Uczelnia uruchomiła nowy kierunek studiów i prowadzi prace naukowo-badawcze w 7 podstawowych jednostkach organizacyjnych (6 wydziałów i 1 instytut), zatrudniających łącznie 677 pracowników naukowych i dydaktycznych.

Pierwszy rok na wszystkich rodzajach i formach studiów w WAT rozpoczęło 2880 osób, w tym 210 podchorążych. Nowi studenci zostali wybrani spośród, rekordowej w historii uczelni, liczby ponad 8 tysięcy kandydatów. Na stacjonarnych studiach pierwszego stopnia o jeden indeks walczyło średnio ok. 4 kandydatów, a liczba osób ubiegających się o przyjęcie zwiększyła się w stosunku do roku ubiegłego o ponad 30 procent – pomimo niżu demograficznego i realnego spadku liczby absolwentów szkół ponadgimnazjalnych w ostatnich latach.

źródło: WAT
[17-11-2009]

Autor: Kamil Osiński


W przyszłym roku może zniknąć nawet 7 uniwersytetów.

Jak informuje „Dziennik Gazeta Prawna” w przyszłym roku może zniknąć nawet 7 z 18 uniwersytetów. Uczelnie mogą nie spełnić warunków, które są wymagane, aby uczelnia mogła nazywać się uniwersytetem. Swoje nazwy stracić mogą np. Szkoła Główna Handlowa, Akademia Górniczo-Hutnicza i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego. Jest to wynikiem zmiany przepisów o zjednoliceniu nazw uczelni z 2005 roku, które teraz powinny zostać zrealizowane.

źródło: Gazeta.pl http://bit.ly/34x4Eg


[23-09-2009]

Autor: Kamil Osiński


Nowe artykuły!

Dodaliśmy klika nowych artykułów. Szczególnie polecamy "W którym polskim mieście najlepiej studiować?" z uwagi na fakt, iż to już ostatnie momenty na wybór uczelni wyższej, oraz "Wakacje na studencką kieszeń", po maturach każdemu należy się odpoczynek, najlepiej na jakiejś tropikalnej wyspie :) Miłego czytania!
[14-06-2009]

Autor: Kamil Osiński


Pierwsze 1000 komentarzy!

I stało się :) Oczywiście dzięki Wam! Liczba komentarzy na temat szkół zostawiona przez Was na naszej stronie przekroczyła magiczny 1000. Możemy śmiało powiedzieć, że nasza baza informacji o uczelniach robi się coraz pełniejsza i ciekawsza…. A to zapewne pomoże maturzystom w podjęciu decyzji – którą szkołę wyższą wybrać?! Jesteśmy dumni i Dziękujemy!
[08-02-2009]

Autor: Joanna Białousz


Już czas...

Już niedługo kasztany zakwitną i nadejdzie czas aby jak co roku, pewna grupa młodych ludzi przekroczyła próg dorosłości – tak, tak mam na myśli egzamin maturalny. Czasu pozostaje sporo, więc bez paniki można zabrać się do nauki i oczywiście do zbierania informacji o uczelniach. I tutaj my przychodzimy z pomocą. Komentarze o studiach, różnych kierunkach w naszej bazie pozwolą Wam zapoznać się, choć po części, z wybranymi szkołami wyższymi. Głowa do góry i dzieła!
[08-02-2009]

Autor: Joanna Białousz


Już po maturach!

Świadectwo dojrzałości uzyskało 79 procent tegorocznych maturzystów, w tym w liceach ogólnokształcących 89 procent, w liceach profilowanych 63 procent, a w technikach 67 procent, w liceach uzupełniających 43 procent, w technikach uzupełniających 32 procent. Do egzaminu maturalnego w maju tego roku przystąpiło ponad 415 tys. zdających, w tym 398 tys. stanowili tegoroczni absolwenci.
źródło: onet.pl
[12-07-2008]

Autor: Kamil Osiński


Nowa wersja topstudia.pl

Podążając za Waszymi potrzebami oraz wrażeniami estetycznymi :) stworzyliśmy nowy layout naszego serwisu. Położyliśmy w nim nacisk przede wszystkim na funkcjonalność i przejrzystość. Dodatkowo naszym celem był ładny wygląd strony. Chcąc sprostać waszym wymaganiom nieustannie pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, które umożliwią szybsze i milsze korzystanie z naszego serwisu. Życzymy miłego korzystania z topstudia.pl!
[12-05-2008]

Autor: Kamil Osiński


Współpraca ze Snap

Od jakiegoś czasu rozpoczęliśmy współpracę z usługą Snap-Shots. Usługa ta polega na generowaniu miniatury witryny szkoły po najechaniu kursorem myszy na jej link. Mamy nadzieję, że spodoba wam się ta nowa funkcjonalność.
[10-05-2008]

Autor: Kamil Osiński


Podsumowanie za Luty.

Dzięki Wam nasz serwis miał w lutym ponad 10 tysięcy odsłon (według Google Analytics). Nasze statystyki z miesiąca na miesiąc wyglądają coraz lepiej. W związku z faktem, że oglądalność topstudia.pl wzrasta a nie spada :) postanowiliśmy dodawać kolejne szkoły do naszej bazy danych. Pierwsze efekty tej pracy powinny być widoczne już w przyszłym tygodniu. Planujemy również gruntowny redesign serwisu oraz dodanie nowych funkcjonalności, a nawet dwóch nowych działów. Mamy nadzieje, że nasze zamierzenia wprowadzimy w życie jak najszybciej. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!
[10-03-2008]

Autor: Kamil Osiński


Aktywacja działu "Artykuły"

Od stycznia rozpoczęliśmy współpracę z serwisem qpracy.pl. Serwis ten będzie dostarczał nam treści do naszego działu z artykułami poświęconymi, lub powiązanymi z tematami studenckimi. Mamy nadzieje, że spodoba wam się nowa odsłona działu "Artykuły".
[06-02-2008]

Autor: Kamil Osiński


Wyszukiwanie zaawasowane

Dodaliśmy testową wersję zaawansowanego wyszukiwania szkół. Od teraz będziecie mogli wyszukać interesującą was uczelnię po jej nazwie, skrócie, kierunku studiów, czy typie uczelni. Opcja ta jest dostępna tutaj.
[27-12-2007]

Autor: Kamil Osiński


Nowa funkcjonalność: Formularz zgłaszania błędów.

W celu poprawy jakości naszej bazy danych, dodaliśmy nowy, specjalnie przygotowany do tej funkcji formularz, dzięki któremu zgłaszanie błędów jest prostsze i szybsze. Czerwony link do formularza dostępny jest na stronie każdej szkoły i każdego jej kierunku. Mamy nadzieje, że spodoba wam się ta nowa opcja. Mamy jednak nadzieje, że nie będziecie musieli korzystać z niej zbyt często :) Pozdrawiają Administratorzy.
[27-12-2007]

Autor: Kamil Osiński


Zmiany.. :)

Wakacje już dawno minęły więc wzięliśmy się za robotę. Lekko zmieniliśmy nowy layout na stronie głównej. Także nie zapomnieliśmy o dziale ranking, w którym poprawiliśmy wyświetlanie uczelni :) Dodaliśmy także nowe miasta do bazy szkół (Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz i Katowice ). Niedługo dodamy również uczelnie z kolejnych miast. Pozdrawiamy
[16-10-2007]

Autor: Kamil Osiński


Modyfikacja działu Ranking.

Dzisiaj rozbudowaliśmy dział Ranking o opcję generowania własnego zestawienia szkół. Można na przykład wybrać ilość pozycji do wyświetlenia lub stworzyć porównanie szkół prywatnych i państwowych. Mamy nadzieję, że spodobają wam się nasze ulepszenia. Niedługo dodamy opcję zaawansowanego wyszukiwania szkół. Czekamy również na wasze propozycje! Pozdrawiamy.
[05-05-2007]

Autor: Kamil Osiński


Właśnie minęły 4 tygodnie i…

I już możemy się pochwalić magiczną liczbą 1500 indywidualnych użytkowników. Jak widzicie zostało dodanych już ponad 300 komentarzy i już widać, które szkoły reprezentują dobry poziom nauczania. Oczywiście czekamy na więcej ocen i mamy nadzieje, że niedługo razem przekroczymy barierę 1000 komentarzy. Spodziewacie się także rozbudowy działu ranking, który niedługo będzie dzielił szkoły na państwowe i prywatne. Pozdrawiają Administratorzy.
[15-04-2007]

Autor: Kamil Osiński


Dziś startujemy !!!

Tak, tak to już dziś 26.03.2007 r. oficjalnie ruszamy z naszym serwisem. Teraz już każdy będzie mógł przeczytać co inni myślą o jego szkole (tymczasowo tylko w warszawie). Mamy nadzieje, że pomożemy tym z was, którzy nie są jeszcze pewni co do wyboru swojej przyszłej uczelni. Pamiętajcie o tym, że jest to wasz wybór na najbliższe lata lub krócej jeżeli wybierzecie złą szkołę - czego oczywiście wam nie życzymy :) Piszcie nam jakie chcielibyście wprowadzić zmiany (nowe działy, itp.) Czekamy także na chętnych do pomocy w rozwijaniu serwisu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Pozdrawiamy
[26-03-2007]

Autor: Kamil Osiński


Jeszcze 3 dni..

Witamy. Jak już pewnie zauważyliście nasz serwis startuje oficjalnie już za 3 dni. Chcielibyśmy podziękować wszystkim betatesterom za uwagi dotyczące naszego serwisu. Chcielibyśmy także poinformować, że baza danych szkół została uzupełniona, więc już każdy będzie mógł dodać opinię o swojej szkole. Pozdrawiamy.
[23-03-2007]

Autor: Kamil Osiński


Zapraszamy do Beta Testów naszej strony!

Witamy nowo przybyłych użytkowników naszej strony! Na tej stronie możecie wyrazić pochlebną, lub negatywną, opinię o swojej szkole :) Tymczasowo strona nie jest jeszcze w pełni gotowa, jednak zdecydowana większość opcji już działa. Prosimy o pozostawianie opinii o swojej szkole, na czym (nie ukrywamy), zależy nam najbardziej :) Wszelkie niezgodności i błędy a także propozycje co do funkcjonalności serwisu prosimy zgłaszać na e-mail w dziale kontakt. Pozdrawiają Administratorzy !
[10-03-2007]

Autor: Kamil Osiński

Copyright © 2006-2013 by topstudia.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

katalog szkół wyższych, szkoły wyższe, ranking szkół wyższych, uczelnie wyższe, gdzie na studia, jakie studia , studia, wyższa, wyższe, politechnika, uniwerstytet, akademia, rankingi, student, oceń szkołę, szkoła, szkoły, szkołę, jaka szkoła, kierunek, kierunki, jaki kierunek, co po szkole, gdzie na studia, najlepszy kierunek, czesne, magister, licencjat, inżynier, ile za studia, cena studiów, porównanie szkół, porównanie uczelini, porównanie kierunków
Drims | Telewizja cyfrowa i satelitarna | Najlepsze kilkusekundówki w Sieci - SnapLoops.com!